Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Zmiana wielkości zapotrzebowania mocy cieplnej

Korekty wielkości zamówionej mocy cieplnej można dokonać poprzez wypełnienie formularza „Deklaracja zapotrzebowania mocy cieplnej” i przesłanie podpisanego skanu dokumentu na adres poczty elektronicznej (bok@kpec.bydgoszcz.pl) lub listownie na adres naszego przedsiębiorstwa.

 

Poniżej wskazano sposób uzupełnienia "Deklaracji zapotrzebowania mocy cieplnej" w przypadku zmiany dotychczasowych wielkości.

 

 

 

Zmniejszenie zapotrzebowania mocy cieplnej następuje na podstawie pisemnego wniosku złożonego w KPEC Spółka z o.o. do 30 czerwca bieżącego roku, natomiast zmniejszona wielkość mocy zamówionej zacznie obowiazywać od 1 stycznia kolejnego roku kalendarzowego, zgodnie z zapisami umowy kompleksowej dostarczania ciepła.

 

ZAMÓWIONA MOC CIEPLNA (MW)

 

ZGODNIE Z DEFINICJĄ AKTUALNIE OBOWIĄZUJĄCEGO ROZPORZĄDZENIA TARYFOWEGO – JEST TO USTALONA PRZEZ ODBIORCĘ NAJWIĘKSZA MOC CIEPLNA, JAKA W CIĄGU ROKU WYSTĘPUJE W DANYM OBIEKCIE DLA WARUNKÓW OBLICZENIOWYCH (-18oC), KTÓRA ZGODNIE Z WARUNKAMI TECHNICZNYMI ORAZ WYMAGANIAMI TECHNOLOGICZNYMI DLA TEGO OBIEKTU JEST NIEZBĘDNA DLA ZAPEWNIENIA:

 

  • POKRYCIA STRAT CIEPŁA W CELU UTRZYMANIA NORMATYWNEJ TEMPERATURY I WYMIANY POWIETRZA W POMIESZCZENIACH,
  • UTRZYMANIA NORMATYWNEJ TEMPERATURY CIEPŁEJ WODY W PUNKTACH CZERPALNYCH,
  • PRAWIDŁOWEJ PRACY INNYCH URZĄDZEŃ LUB INSTALACJI.

 

Wzory wniosków i formularzy dostępne są tutaj: www.kpec.bydgoszcz.pl/wnioski-do-pobrania

 

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Doradców Klienta w Biurze Obsługi Klienta.

 

Zapraszamy do kontaktu.

 

tel.: 52 30 45 400
fax: 52 30 45 338
e-mail: bok@kpec.bydgoszcz.pl