Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Certyfikaty i nagrody

Drugi raz w historii zwyciężyliśmy w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej PEC 2021 organizowanym przez Strefę Gospodarki Gazety Prawnej. 

 

 

 

KPEC Spółka z o.o. została uhonorowana Dyplomem za zajęcie II miejsca w Ogólnoporskim Rankingu Przedsiębiorstw Ciepłowniczych PEC 2020 organizowanym przez Strefę Gospodarki - dodatek do Gazety Prawnej. PRZEJDŹ DO RANKINGU

 

Laboratorium Działu Ochrony Środowiska KPEC Spółka z o.o. wykonuje na zlecenie badania próbek węgla kamiennego. Posiadamy wdrożony system zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 potwierdzony Certyfikatem Akredytacji nr AB 1060 wydanym przez Polskie Centrum Akredytacji.  

 

ZAKRES AKREDYTACJI LABORATORIUM

 

KPEC Spółka z o.o. została uhonorowana Dyplomem za zajęcie I miejsca w Ogólnoporskim Rankingu Przedsiębiorstw Ciepłowniczych PEC 2019 organizowanym przez Strefę Gospodarki - dodatek do Gazety Prawnej. PRZEJDŹ DO RANKINGU