Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Certyfikaty i nagrody

 

Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. jako podmiot gospodarczy nowocześnie zarządzany, obsługuje swoich Klientów wg. najwyższych standardów, a profil działalności przedsiębiorstwa w zakresie wytwarzania, przesyłu, dystrybucji i obrotu ciepłem realizowany jest w oparciu o system zarządzania jakością, spełniając wymagania normy EN ISO 9001:2009, co potwierdza Certyfikat wystawiony przez TÜV NORD Polska.

 

W listopadzie 2018 roku Kapituła Programu Przedsiębiorstwo Fair Play przyznała KPEC Spółka z o.o Certyfikat Jakości Biznesu "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2018 oraz Diamentową Statuetką. 

 

 

Laboratorium Działu Ochrony Środowiska KPEC Spółka z o.o. wykonuje na zlecenie badania próbek węgla kamiennego. Posiadamy wdrożony system zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 potwierdzony Certyfikatem Akredytacji nr AB 1060 wydanym przez Polskie Centrum Akredytacji.  

 

 

KPEC Spółka z o.o. została uhonorowana Dyplomem za zajęcie II miejsca w Ogólnoporskim Rankingu Przedsiębiorstw Ciepłowniczych PEC 2018 organizowanym przez Strefę Gospodarki - dodatek do Gazety Prawnej.

 


logo unia
Strategia