Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Ciepło sieciowe

Ciepło z miejskiej sieci to przede wszystkim usługa centralnego ogrzewania polegająca na dostarczaniu do obsługiwnaych przez Spółkę obiektów czynnika grzewczego. Ciepło dostarczane do Klientów KPEC-u w około 80% powstaje w skojarzeniu z energią elektryczną w procesie kogeneracji. To sprawia, że jest ono ekologiczne i tańsze w porównaniu z innymi jego nośnikami. Ciepło z miejskiej sieci jest produktem pewnym zarówno pod kątem bezpieczeństwa użytkowania, jak i jego dostępności o każdej porze, w dowolnym czasie. Do najważniejszych atutów ciepła z KPEC zaliczyć można komfort i estetykę podczas korzystania. Niewątpliwą zaletą jest także brak źródeł ciepła w pomieszczeniach użytkowych obiektów ogrzewanych.

 

KPEC Spółka z o.o. to również niezawodna, pewna, i bezpieczna w użyciu ciepła woda użytkowa. Sprawia, że odkręcając kran, mamy pewność jej temperatury i gotowość użycia.

 

Produkty dostarczane przez KPEC Spółka z o.o. cieszą się ogromnym zainteresowaniem nowych Klientów, którzy doceniają jego zalety.

 

 

 

 

 

 

PRZYŁĄCZ SIĘ!

 

 

 

 

 


logo unia
Strategia