Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Ciepła woda użytkowa

Woda ogrzewana ciepłem sieciowym to pewność dostaw i bezpieczeństwo użytkowania

 

KPEC Spółka z o.o. zwraca się z propozycją do Klientów korzystających z ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej na potrzeby centralnego ogrzewania, a  do podgrzania wody wykorzystujących gazowych lub elektrycznych podgrzewaczach wody, by zapoznali się z ofertą i skorzystali z usługi przygotowania ciepłej wody użytkowej z wykorzystaniem ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej KPEC.

 

 

 

Bezpieczeństwo użytkowania

 

Ciepła woda przygotowywana z wykorzystaniem ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej KPEC daje gwarancję bezpieczeństwa użytkowania. Najistotniejszy jest fakt, że wszystkie urządzenia wykorzystywane do podgrzewania wody znajdują się z dala od jej użytkowników. To sprawia, że nie ma możliwości zatrucia groźnym dla zdrowia i życia tlenkiem węgla zagrażającym użytkownikom gazowych podgrzewaczy wody, a także likwiduje ryzyko spięcia w instalacji elektrycznej, co jest potencjalnie możliwe podczas eksploatacji elektrycznych ogrzewaczy wody.

 

Komfort i estetyka

 

Ciepła woda przygotowywana z wykorzystaniem ciepła z sieci KPEC daje gwarancję stałej temperatury i gotowości użycia, a przygotowywana poza mieszkaniem, czy biurem dostarczana jest bezpośrednio do łazienki czy kuchni, co minimalizuje konieczność konserwacji elektrycznych, czy gazowych podgrzewaczy wody. Źródło ciepła zlokalizowane z dala od punktu poboru, a także dyskretna wewnętrzna instalacja wodna pozwalają na zagospodarowanie miejsca dotychczas zajmowanego przez indywidualny podgrzewacz wody w kuchni, czy łazience.

 

Przystępna cena

 

Ciepła woda użytkowa przygotowywana z wykorzystaniem ciepła z miejskiej sieci KPEC to idealne rozwiązanie dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, a także dla innych odbiorców ciepła w Bydgoszczy i okolicach. Koszty jej podgrzania są zdecydowanie niższe od kosztów ponoszonych w przypadku podgrzewania wody w indywidualnych- elektrycznych lub gazowych podgrzewaczach.

 

 

Odbiorców zainteresowanych poszerzeniem dotychczasowych usług o ciepłą wodę przygotowywaną z wykorzystaniem ciepła z miejskiej sieci KPEC Spółka z o.o. prosimy o kontakt z Działem Rozwoju Rynku Ciepła. Jego pracownicy obsłużą Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 14:30.

 

 

  

 

                                      Kontakt do Działu Rozwoju Rynku Ciepła:

                                      tel.: 52 30 45 288, 52 30 45 291

                                      fax: 52 30 45 338

                                             e-mail: rozwoj@kpec.bydgoszcz.pl