Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

„Profesjonalne kadry branży ciepłowniczej w KPEC Sp. z o.o.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. przystąpiło do cyklu szkoleń dla pracowników pt.
Profesjonalne kadry branży ciepłowniczej w KPEC Sp. z o.o.”.

 

Jest to projekt szkoleniowy współrealizowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Bydgoszczy dla pracowników przedsiębiorstwa, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki z Poddziałania 8.1.1. Projekt wykorzystuje szansę jaką otwiera Program Kapitał Ludzki w zakresie podnoszenia kwalifikacji kadry woj. kujawsko-pomorskiego. Pracownicy mogą korzystać z dwóch modułów tematycznych.

 

  • Do pierwszego z nich zalicza się między innymi tzw. szkolenia miękkie, kompetencyjne i informatyczne, jak np. umiejętności radzenia sobie ze stresem, komunikację interpersonalną, kursy językowe, planowanie i zarządzanie strategiczne.
  • Do drugiego modułu zaliczamy szkolenia techniczne doskonalące kompetencje zawodowe, jak np. kursy obsługi urządzeń AKPiA, kursy rachunkowości, prawne, finansowe, dotyczące Systemu Zarządzania Jakością , szkolenia dla personelu Laboratorium Chemicznego, a także zaawansowane szkolenia informatyczne oraz związane z inwestycjami w ciepłownictwie. W zakresie nauki języków obcych, pracownicy KPEC mają możliwość kształcić już nabyte umiejętności, bądź uczyć się od początku języka angielskiego i niemieckiego.
  • Dodatkowo, uczestnicy mają możliwość skorzystania z doradztwa związanego z przebiegiem szkoleń, a także poznać zagadnienia z zakresu coachingu, mentoringu oraz szkoleń 1x1 – dla pracowników po pięćdziesiątym roku życia.

Szkolenia dla kadry KPEC będą realizowane do 28 lutego 2014 r., a skorzysta z nich 307 pracowników, z czego 78 to kobiety, a 167 osób stanowią pracownicy w wieku 50+.

 

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.