Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Rozwój sieci w Bydgoszczy i okolicach

Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. rozpoczyna przygotowania do realizacji zadania polegającego na budowie nowych odcinków sieci ciepłowniczej na obszarze bydgoskiego Śródmieścia oraz Szubina, Nakła nad Notecią, Koronowa, czy Solca Kujawskiego. Warto jednak nadmienić, że zarówno w Bydgoszczy, jak w pozostałych wymienionych gminach jest wiele miejsc, gdzie sieć ciepłownicza istnieje, a przyłączenie do KPEC możliwe jest niemal "od ręki".

 

Zapoznaj się z naszą ofertą dla bydgoskiego Śródmieścia:

 

1. Chcę sprawdzić, gdzie w Śródmieściu aktualnie istnieje możliwość przyłączenia do sieci.

 

2. Chcę sprawdzić, gdzie w Śródmieściu KPEC planuje budowę sieci.

 

 

Zapoznaj się z naszą ofertą dla Szubina, Nakła nad Notecią, Koronowa i Solca Kujawskiego:

 

1. Chcę sprawdzić, gdzie w Szubinie aktualnie istnieje możliwość przyłączenia do sieci oraz gdzie planowany jest rozwój sieci.

 

2. Chcę sprawdzić, gdzie w Nakle nad Notecią aktualnie istnieje możliwość przyłączenia do sieci oraz gdzie planowany jest rozwój sieci.

 

3. Chcę sprawdzić, gdzie w Koronowie aktualnie istnieje możliwość przyłączenia do sieci oraz gdzie planowany jest rozwój sieci.

 

4. Chcę sprawdzić, gdzie w Solcu Kujawskim aktualnie istnieje możliwość przyłączenia do sieci oraz gdzie planowany jest rozwój sieci.