Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

RANKING PEC 2023

Informacja z dnia 21 kwietnia 2023 roku
 
KPEC Spółka z o.o. kolejny raz na podium w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej. W edycji na rok 2023 zajęliśmy II miejsce!
Ranking organizowany jest przez "Strefę Gospodarki" Gazety Prawnej. Przy ocenie firm branży ciepłowniczej Kapituła Rankingu brała pod uwagę: wyniki finansowe przedsiębiorstw; nakłady na inwestycje i remonty; wykorzystanie środków unijnych; ilość sprzedanej energii; ilość obsługiwanych węzłów; długość sieci ciepłowniczych; łączną moc zamówioną; ilość awarii; zdobyte nagrody i wyróżnienia; nakłady na podnoszenie kwalifikacji zawodowych personelu w przeliczeniu na jednego pracownika; działalność pod kątem odpowiedzialności społecznej; ocenę przedstawicieli branży dokonywaną przez podmioty uczestniczące w Rankingu.
KPEC był zwycięzcą Rankingu w 2021 oraz 2019 roku, w latach 2022, 2020, 2018 i 2017 spółka zajmowała drugie miejsce, w 2016 roku - trzecie, a w 2015 - czwartą lokatę.
Spółka obsługuje blisko 4900 węzłów cieplnych, a łączna moc zamówiona przez odbiorców przekracza 665 MW. Zatrudnia ok. 350 pracowników i eksploatuje 458 km sieci ciepłowniczych. W ub. roku na inwestycje przeznaczyła 37,7 mln zł, a na remonty - ponad 2,1 mln zł.
Gratulujemy zwycięzcy!