Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

KPEC weźmie udział w seminarium naukowo-technicznym pt. Rola i odpowiedzialność uczestników procesu inwestycyjnego w zakresie inwentaryzacji geodezyjnej w budownictwie

W dniu 27 września 2023 r. na  Politechnice Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich odbędzie się seminarium naukowo-techniczne nt. Rola i odpowiedzialność uczestników procesu inwestycyjnego w zakresie inwentaryzacji geodezyjnej w budownictwie, którego głównymi pomysłodawcami są członkowie bydgoskiego oddziału Stowarzyszenia Geodetów Polskich.

Seminarium ma na celu określenie zasad poprawnej współpracy między uczestnikami procesu inwestycyjnego, a zwłaszcza między kierownikiem budowy (robót), inwestorem i geodetą.  Podczas seminarium będzie omówiona między innymi problematyka dotycząca aspektów prawnych i technicznych inwentaryzacji sieci uzbrojenia terenu. Będą przedstawione informacje związane z istotą funkcjonowania bazy znaków geodezyjnych, systemem zarządzania oraz ich ochroną. Zapraszamy do czynnego udziału w panelu dyskusyjnym, podczas którego przewidziano bezpośrednią wymianę doświadczeń i informacji między uczestnikami procesu inwestycyjnego w celu opracowania standardów poprawnej i efektywnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w seminarium.

Komitet Organizacyjny Seminarium

Organizatorzy:

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Bydgoskiej

Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział w Bydgoszczy

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Miejsce:                                           

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich,

ul. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, budynek Auditorium Novum - aula B

Data:                  

27 września 2023 r.,  godz. 9.00

 

Więcej informacji: