Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]

Przyłącz się!

 

Pogotowie ciepłownicze

 

Rozwój sieci na obszarze bydgoskiego Śródmieścia!

Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. mając na względziedążenie do walki ze smogiem, uwzględniając potrzeby mieszkańców Bydgoszczy zamierza przystąpić do realizacji inwestycji w centrum miasta, umożliwiającej korzystanie z ekologicznego i bezpiecznego ciepła, tj. rozbudowy sieci ciepłowniczej w Śródmieściu. Pierwszy etap inwestycji zakłada ułożenie ciepłociągu w ulicy Sienkiewicza i Marcinkowskiego umożliwiającego przyłączenie budynków zlokalizowanych wzdłuż w/w ulic oraz dalszy rozwój sieci ciepłowniczej w Śródmieściu. Kolejne etapy obejmują budowę sieci

w ulicach prostopadłych do ul. Sienkiewicza tj.: Hetmańskiej, Mazowieckiej, Kwiatowej, Chrobrego, Śniadeckich, Lipowej, Zduny, Podolskiej, Dworcowej.

 

KONCEPCJA ROZWOJU ŚRÓDMIEJSKIEJ SIECI CIEPŁOWNICZEJ

Pobierz mapę

 

W celu zaplanowania budowy sieci niezbędne są informacje  od właścicieli / zarządców obiektów o zamiarze przyłączenia poszczególnych budynków do miejskiej sieci ciepłowniczej.

 

W  związku z powyższym prosimy wszystkich właścicieli / zarządców zainteresowanych przyłączeniem do sieci ciepłowniczej budynków znajdujących się przy w/w ulicach, o wypełnienie i odesłanie załączonej „Deklaracji zamiaru przyłączenia do sieci ciepłowniczej”. (możliwość pobrania) Dokument można przesłać jako załącznik do wiadomości e-mail na adres: rozwoj@kpec.bydgoszcz.pl lub pocztą tradycyjną na adres naszego przedsiębiorstwa.